Vyhľadávanie
V ponuke je 42 nehnuteľností.

Peter 

Predávajúci

Nejde len o to, aby RK našla kupcu. Dôležitý je aj servis okolo a pocit bezpečia, že človek nepríde o nehnuteľnosť a ani o peniaze. Toto mi p. Šprincová zabezpečila úplne dokonale. Full service v ukážkovej kvalite. Uznanie si zaslúži aj za trpezlivosť.

Ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa na ďalšiu

Roman F.

Predaj môjho bytu za asistencie pani Šprincovej sa uskutočnil perfektne, bez problémov. Vystupovanie pani maklérky bolo vždy veľmi profesionálne a milé. Veľmi si vážim erudovanosť, ľudský prístup a trpezlivosť v jednaní. Prezentácia bytu bola špičkovo zvládnutá. Bol zabezpečený kompletný servis súvisiaci s predajom nehnuteľnosti – servis u právnika, na notárskom úrade, na katastrálnom úrade, u správcu nehnuteľnosti, pri prepise energií. Realitná kancelária má výborný image – priestory kancelárie, webové stránky, makléri. Podľa mojej skúsenosti ľudia na správnom mieste, pripravení zvládnuť problémy, ktoré môžu nastať pri procese predaja prípadne kúpy.

DANUBE Reality (vlastník)

Dobrý deň prajem, ďakujeme za pozitívne hodnotenie, ktoré potešilo aj náš tím Danube reality. Tešíme sa z opätovnej spolupráce. Budeme radi ak nás odporučíte aj Vašim známym a priateľom a obrátite sa na nás aj v budúcnosti. Prajeme vám veľa zdravia a úspechov.
Team Danube reality

Václav Císler

Velmi profesionalni pristup, vsem vrele doporucuji.

Ďakujeme

Jeffo M.

Ani kúpa/predaj nehnuteľnosti nemusí byť stresujúci, keď jednáte s profesionálom :)

DANUBE Reality 

Ďakujeme veľmi pekne kedykoľvek sme k dispozícii.

Peter Lipták

Gabika je zrelá osobnosť. Preto sa ani nie je čo diviť, že je veľmi príjemné s ňou spolupracovať. Poskytne vysokú odbornosť, pocit istoty a hrejivú ľudskosť. Ako bonus k tomu aj ochotu kedykoľvek s Vami trpezlivo konzultovať, hoci obchod už dávno skončil. Toto je to čo u svojich obchodných partneroch vyhľadávam a Gabika mi to poskytla úplne spontánne. Čo myslíte, koho vyhľadám, ak budem znovu potrebovať služby z jej odbornosti?

Ďakujeme za opätovnú spoluprácu.

Jana

Predávajúci

Pani Gabriela Šprincova odviedela ukažkovu pracu, jej služby pri predaji bytu boli kvalitne, spolahlive a promptne. Je velmi mila a ustretova. Postarala o predaj bytu od A do Ž.

Veľká vďaka.

Zuzana

Výborná spolupráca, spoľahlivé informácie, ochotný a odborný prístup.. a to všetko s ľahkosťou a úsmevom

Bolo nám cťou.

Rastislav

Všetko v najlepšom poriadku. Profesionálny prístup, bezproblémová realizácia.

Bolo nám cťou.

Natalia Zajacekova

Odporúčam na základe nejednej realitnej skúsenosti svojej i svojich známych.

DANUBE Reality (vlastník)

Ďakujeme za úžasnú spoluprácu a zároveň pomoc, ktorú nám poskytujete.

Martin Pilecky

Gabriela is outstanding business person, organizing talent, bright judgement and wisdom, she was contributing a lot to company success. Hard working, positive attitude and smile to support others. I recommend Gabriela you will not miss selecting her for your project.

Thank you so much for your feedback

Peter Mudry

Ďakujem zamestnancom DANUBE Reality za opakovaný profesionálny servis pri predaji nehnuteľnosti ako aj za proklientský prístup, ktorý ma veľmi potešil. Uvedenú firmu vrele odporúčam ...

DANUBE Reality (vlastník)

Ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa na ďalšiu

Dizajnika

Danube Reality je moderná spoločnosť, ktorá nestagnuje, ale napreduje v najnovších trendoch v oblasti ponúk reality. Je to skvelý team, príjemní ľudia, ktorí vždy jednajú s klientom s ochotou, úctou a porozumením. Spoločnosť Danube Reality odporúčam celým srdcom.

DANUBE Reality (vlastník)

Ďakujeme za dôveru a spoluprácu veríme, že bude i naďalej pokračovať.

Gabika je profesionálna a úplne spoľahlivá. Je veľmi kreatívna a v každej situácii hľadá riešenie. Vždy usmiata, s veľkou dávkou pozitívnej energie a úprimným záujmom veci dotiahnuť k maximálnej spokojnosti klienta, šéfa, kolegu aj priateľa. Ak chcete zveriť niekomu do rúk významný obchod alebo projekt ste na správnej adrese. Za mňa veľké ODPORÚČAM.

Ďakujem Andrej bolo mi cťou s tebou spolupracovať teším sa na ďalšiu spoluprácu.

cos mic

Profesionalny pristup, flexibilita, vyborna komunikacia. Odporúčam.

DANUBE Reality Ďakujeme (vlastník)

Ria Reiter

Spolupracovali sme viackrat a vzdy maximalna spokojnost. Perfektna komunikacia, profesionalita a pritom srdecnost, ludskost a pochopenie v kazdom ohlade.

DANUBE Reality (vlastník)

Veľká vďaka Vážime si vašu dôveru.

 

Lydia Zahradnikova

Spolupráca s realitnou kanceláriou bola na špičkovej úrovni, celý proces nášho predaja bytu bol realizovaný  pani Mgr.Gabrielou Šprincovou, ktorá od začiatku realizácie nám poskytovala perfektnú profesionálnu ale aj ľudskú pomoc, za čo srdečne ďakujeme. Celý proces bol vysoko profesionálny a všetky náležitosti do bodky boli pomerne rýchlo vybavené. Gabika veľké ĎAKUJEME!!!!

DANUBE Reality (vlastník)

Ďakujeme veľmi pekne za opakovanú spoluprácu bolo nám cťou.