Vyhľadávanie
V ponuke je 27 nehnuteľností.

Paul Skuben

Výnimočne pozitívna profesionálna skúsenosť z realitnej transakcie sprostredkovanej realitnou kanceláriou DANUBE Reality s.r.o. v Bratislave. Voľba výberu kancelárie DANUBE Realty bola veľmi správna, napriek iným možnostiam, pretože má vedomosti a skúsenosť riešiť transakcie aj so zahraničnými klientmi, čo bolo pre nás veľmi vítané a časovo úsporné.


Exceptional professional experience from a real estate transaction mediated by the real estate agency DANUBE Reality s.r.o. in Bratislava, Slovakia. The choice of taking the DANUBE Realty office was very correct, despite other possibilities, because broker Ms. Šprincová has the knowledge and experience to handle transactions with foreign clients, which was very welcome and time-saving for us.

DANUBE Reality 

Paul, ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu spätnú väzbu sme radi, že ste nám dali dôveru pri predaji vašej nehnuteľnosti dúfam, že sa ešte uvidíme s pozdravom Danube reality

Igor 

Ďakujem za profesionálny prístup, skvelú spoluprácu, služby tejto realitnej kancelárie môžem každému odporučiť.

DANUBE Reality 

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Andrej Grežďo

Ako kolega, maklér inej RK, veľmi oceňujem profesionalitu, korektnosť a osobný prístup pani Šprincovej. Tak si predstavujem vzájomnú spoluprácu medzi maklérmi, resp. realitnými kanceláriami, ak je po ukončení procesu spokojný a usmiaty kupujúci, aj predávajúci 😊
Ďakujem a budem sa tešiť na ďalšiu spoluprácu.
Andrej Grežďo

DANUBE Reality 

Ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu a profesionálny servis pri predaji nehnuteľnosti ako aj za proklientský prístup, ktorý ma veľmi potešil a teším sa na ďalšiu spoluprácu pán Grežďo.

Marcel S

Profesionálny, precízny a priateľsky prístup.
Odporúčam 100%

DANUBE Reality

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Tomas Smetana

Maximalna spokojnost, profesionalny, ale ludsky pristup, sluzby (poradentstvo a pomoc) nad ramec beznych sluzieb RK.

DANUBE Reality 

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu spätnú väzbu

Ďakujem za profesionálny prístup, skvelú spoluprácu, služby tejto realitnej kancelárie môžem každému odporučiť.

 

DANUBE Reality 

Veľká vďaka my ďakujeme za opätovnú spoluprácu

 

Barborka Kocková

Profesialny a velmi ochotny pristup pani maklerky. Odporucam

DANUBE Reality 

Ďakujeme veľmi pekne

Peter 

Nejde len o to, aby RK našla kupcu. Dôležitý je aj servis okolo a pocit bezpečia, že človek nepríde o nehnuteľnosť a ani o peniaze. Toto mi p. Šprincová zabezpečila úplne dokonale. Full service v ukážkovej kvalite. Uznanie si zaslúži aj za trpezlivosť.

DANUBE Reality 

Ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa na ďalšiu

Roman F.

Predaj môjho bytu za asistencie pani Šprincovej sa uskutočnil perfektne, bez problémov. Vystupovanie pani maklérky bolo vždy veľmi profesionálne a milé. Veľmi si vážim erudovanosť, ľudský prístup a trpezlivosť v jednaní. Prezentácia bytu bola špičkovo zvládnutá. Bol zabezpečený kompletný servis súvisiaci s predajom nehnuteľnosti – servis u právnika, na notárskom úrade, na katastrálnom úrade, u správcu nehnuteľnosti, pri prepise energií. Realitná kancelária má výborný image – priestory kancelárie, webové stránky, makléri. Podľa mojej skúsenosti ľudia na správnom mieste, pripravení zvládnuť problémy, ktoré môžu nastať pri procese predaja prípadne kúpy.

DANUBE Reality 

Dobrý deň prajem, ďakujeme za pozitívne hodnotenie, ktoré potešilo aj náš tím Danube reality. Tešíme sa z opätovnej spolupráce. Budeme radi ak nás odporučíte aj Vašim známym a priateľom a obrátite sa na nás aj v budúcnosti. Prajeme vám veľa zdravia a úspechov.
Team Danube reality

Václav Císler

Velmi profesionalni pristup, vsem vrele doporucuji.

Ďakujeme

Jeffo M.

Ani kúpa/predaj nehnuteľnosti nemusí byť stresujúci, keď jednáte s profesionálom :)

DANUBE Reality 

Ďakujeme veľmi pekne kedykoľvek sme k dispozícii.

Peter Lipták

Gabika je zrelá osobnosť. Preto sa ani nie je čo diviť, že je veľmi príjemné s ňou spolupracovať. Poskytne vysokú odbornosť, pocit istoty a hrejivú ľudskosť. Ako bonus k tomu aj ochotu kedykoľvek s Vami trpezlivo konzultovať, hoci obchod už dávno skončil. Toto je to čo u svojich obchodných partneroch vyhľadávam a Gabika mi to poskytla úplne spontánne. Čo myslíte, koho vyhľadám, ak budem znovu potrebovať služby z jej odbornosti?

Ďakujeme za opätovnú spoluprácu.

Jana

Pani Gabriela Šprincova odviedela ukažkovu pracu, jej služby pri predaji bytu boli kvalitne, spolahlive a promptne. Je velmi mila a ustretova. Postarala o predaj bytu od A do Ž.

DANUBE Reality Veľká vďaka.

Zuzana

Výborná spolupráca, spoľahlivé informácie, ochotný a odborný prístup.. a to všetko s ľahkosťou a úsmevom

Bolo nám cťou.

Rastislav

Všetko v najlepšom poriadku. Profesionálny prístup, bezproblémová realizácia.

DANUBE Reality Bolo nám cťou.

Natalia Zajacekova

Odporúčam na základe nejednej realitnej skúsenosti svojej i svojich známych.

DANUBE Reality Ďakujeme za úžasnú spoluprácu a zároveň pomoc, ktorú nám poskytujete.

Martin Pilecky

Gabriela is outstanding business person, organizing talent, bright judgement and wisdom, she was contributing a lot to company success. Hard working, positive attitude and smile to support others. I recommend Gabriela you will not miss selecting her for your project.

Thank you so much for your feedback

Peter Mudry

Ďakujem zamestnancom DANUBE Reality za opakovaný profesionálny servis pri predaji nehnuteľnosti ako aj za proklientský prístup, ktorý ma veľmi potešil. Uvedenú firmu vrele odporúčam 

DANUBE Reality Ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa na ďalšiu

Dizajnika

Danube Reality je moderná spoločnosť, ktorá nestagnuje, ale napreduje v najnovších trendoch v oblasti ponúk reality. Je to skvelý team, príjemní ľudia, ktorí vždy jednajú s klientom s ochotou, úctou a porozumením. Spoločnosť Danube Reality odporúčam celým srdcom.

DANUBE Reality Ďakujeme za dôveru a spoluprácu veríme, že bude i naďalej pokračovať.

Gabika je profesionálna a úplne spoľahlivá. Je veľmi kreatívna a v každej situácii hľadá riešenie. Vždy usmiata, s veľkou dávkou pozitívnej energie a úprimným záujmom veci dotiahnuť k maximálnej spokojnosti klienta, šéfa, kolegu aj priateľa. Ak chcete zveriť niekomu do rúk významný obchod alebo projekt ste na správnej adrese. Za mňa veľké ODPORÚČAM.

Ďakujem Andrej bolo mi cťou s tebou spolupracovať teším sa na ďalšiu spoluprácu.

cos mic

Profesionalny pristup, flexibilita, vyborna komunikacia. Odporúčam.

DANUBE Reality Ďakujeme 

Ria Reiter

Spolupracovali sme viackrat a vzdy maximalna spokojnost. Perfektna komunikacia, profesionalita a pritom srdecnost, ludskost a pochopenie v kazdom ohlade.

DANUBE Reality Veľká vďaka Vážime si vašu dôveru.

Lydia Zahradnikova

Spolupráca s realitnou kanceláriou bola na špičkovej úrovni, celý proces nášho predaja bytu bol realizovaný  pani Mgr.Gabrielou Šprincovou, ktorá od začiatku realizácie nám poskytovala perfektnú profesionálnu ale aj ľudskú pomoc, za čo srdečne ďakujeme. Celý proces bol vysoko profesionálny a všetky náležitosti do bodky boli pomerne rýchlo vybavené. Gabika veľké ĎAKUJEME!!!!

DANUBE Reality Ďakujeme veľmi pekne za opakovanú spoluprácu bolo nám cťou.