Vyhľadávanie
V ponuke je 36 nehnuteľností.
Predaj 2 priestranné rodinné domy v malebnej rakúskej obci Edelstal, Rakúsko.
Cena:
303 000,00 €
Kraj: Burgenland
Okres: Neusiedl am See
Obec: Edelstal
Ulica: Herrschaftsjoch
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 518 m2
Energ. certifikát: A
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 240
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka exkluzívne na predaj 2 priestranné rodinné domy v malebnej rakúskej obci Edelstal, vzdialenej len 15 km od Bratislavy.
Projekt Edelstal predstavuje stavbu nízkoenergetického domu v štádiu holodom v radovej výstavbe s garážou. Domy sú podpivničené, orientované na juhozápadnú stranu s pozemkom 518,2 m2 a nachádzajúce sa v tichej lokalite obce s výhľadom na Hainburský les.
Lokalita: Edelstal je vzdialený od centra Bratislavy 15 km, čo predstavuje cca 15-17 minútovú cestu autom od Auparku, alebo z križovatky na Patrónke cez hraničný priechod Berg. Napojenie Bratislavy je bez dopravných obmedzení a má viacero alternatív napr. cez Berg, alebo cez diaľnicu Kittsee. Je to tichá, veľmi kultivovaná obec nezasiahnutá dopravou, situovaná v údolí s výhľadom na Hainburgský les. Priamo z pozemku sa naskytujú nádherné pohľady na okolitú krajinu a zeleň.
V obci sa nachádza materská škôlka, ihrisko, niekoľko menších obchodov, penzión, obecný úrad. Obec plánuje výstavbu supermarketu. Veľké nákupné centrum / Billa, Lidl, Eurospaar, Penny, Bipa.../ sa nachádza len niekoľko minút autom.
Bývanie v tejto lokalite poskytuje vysoký štandard a predstavuje príjemnú alternatívu prímestského bývania v obci s vysokými nárokmi na kvalitu bývania a urbanistické riešenie. Obec je známa aj čistou pramenitou vodou a prameňom Romerquelle, ktorý sa tu plní a odtiaľto dostáva na stoly domácností a reštaurácii okolitých krajín.
Špecifikácia nehnuteľností: rodinné domy sú riešené ako energeticky úsporné domy s limitom ročnej spotreby energií do 36 KWhod/m2/rok.
Domy sú navrhnuté systémom ZIP-HOME. Stavebný systém ZIP-HOME vychádza z koncepcie SIPs (Structural Isulated Panel). Základným stavebným prvkom systému je sendvičový ZIP panel zložený s izolačného jadra celoplošne zlepeného obojstranne s nosným plášťom. Tým vznikne plošný nosný stavebný prvok, ktorý je naviac tepelne izolovaný.
Stavebný systém ZIP HOME je vhodný pre výstavbu energeticky úsporných a pasívnych domov..
Domy majú betónové podpivničenie celého domu s plochou 74 m2, ktoré možno využiť na wellness, dielňu na podnikanie alebo fitness miestnosti podľa záujmov vlastníka. Nadzemná časť domu má dve poschodia, ktoré sa predávajú v stave holodomu, takže budúci vlastník si môže vybrať materiály na dokončenie domu ako sú zariaďovacie predmety na WC, kúpeľňu, kuchyňu, ďalej obklady stien, podláh, typ kúrenia a pod.
Pozemok na každej parcele pre jeden dom má výmeru 518,2 m2 zastavanosť 21 %, zastavaná plocha 109,0 m2 z toho garáž 23,1 m2, užitková plocha 1.NP 65,6m2 , 2.NP 74,7 m2 spolu 140,3 m2 plus 74 m2 suterén zapustený do zeme.
Domy sú dvojpodlažné oddelené protipožiarnou a protihlukovou bariérou s garážou ku každému domu. Dispozičné riešenie poskytuje komfortné bývanie i viacčlenným rodinám. Na 1. nadzemnom podlaží je umiestený vchod so zádverím, kuchyňa s jedálňou a obývacím priestorom, ktorý možno dotvoriť podľa návrhu vlastníka, s výstupom do záhrady, na budúcu terasu.
Každý dom má vlastné inžinierske siete. Investor má vlastnícke práva k pozemkom a je realizátorom projektov. Priestranná podlahová plocha rodinného domu vytvára ideálne bývanie pre rodinu s deťmi. Vhodné ako investičná príležitosť pre investora, ktorý chce zhodnotiť svoje peniaze. Benefitom tejto lokality je nielen ozajstné súkromie v tesnom kontakte s prírodou, ale aj mestský život, kompletná občianska vybavenosť. Výnimočná lokalita napĺňa očakávania komfortu, luxusu a súkromia pre ľudí, ktorí hľadajú pokoj a relax v rámci bývania, prípadne športové vyžitie na bicykli, prechádzky so psom a pod. Energetický certifikát A.
V prílohe zasielame aj možné projektové riešenie.

Cena nehnuteľnosti je 303:000,- Eur v štádiu holodom, pričom je možné po dohode s investorom dokončiť domy do štádia bývania.

Cena zariadenia interiéru do štandardu bez kuchynskej linky, prípadne dokončenie domu na základe požiadaviek klienta.

PhDr. Iveta Rucelová
+421 905 512 659
rucelova-ZVNC-danubereality.sk


+3% PROVÍZIA RK, KTORÁ ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, ZMLUVY AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY (podľa sadzobníka advokáta).

Maklér:

makler
PhDr. Iveta Rucelová
+421 905 512 659

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.