Vyhľadávanie
V ponuke je 36 nehnuteľností.
Predaj nebytový, administratívny/obchodný priestor na Jasovskej ulici, Bratislava-Petržalka
Cena:
109 990,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava V
Obec: Bratislava-Petržalka
Ulica: Jasovská
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 6
Podlahová plocha: 82 m2
ID inzerátu: GS1154
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka na predaj nebytový, administratívny/obchodný priestor na Jasovskej ulici, Bratislava-Petržalka o rozlohe 82 m2 prístup z ulice. Nebytový priestor nachádzajúci sa v bytovom dome s výbornou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou má samostatné merače energií, 5 miestností, spoločenská miestnosť, kuchynský kút, kúpeľňa sprchový kút a WC. Priestor je možné využívať na kancelárie, sídlo firmy, notára, obchod, kaderníctvo prípadne iný druh podnikania. V pôvodnom stave s možnosťou vytvoriť si dostupný domov, výborná investičná príležitosť s prípadným výnosom na nájomnom, jednoduchou dispozičnou zmenou je možné podľa predstáv zmeniť aj na bývanie alebo ubytovňa pre zamestnancov. Kúpou voľný.

Lokalita: Kompletná občianska vybavenosť, Billa, lekáreň, drogéria, Slnečnice-market, bankomaty, park, detské ihrisko. Slnečnice projekt moderného mestského bývania pre mestských ľudí. Veľkým benefitom je, že v roku 2025 tu bude konečná zastávka električky, ktorá bude premávať každých pár minút a do centra mesta vás dostane za 12 minút. To je ideálne pre tých, ktorí chcú mať rýchle a pohodlné možnosti dopravy do centra mesta.

Cena nehnuteľnosti: 109 990 €

Gabriela Šprincová
Kontakt: +421905563400
E-mail: sprincova-ZVNC-danubereality.sk

+PROVÍZIA PRE RK KTORÁ ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, ZMLUVY AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY (podľa sadzobníka advokáta).

“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., je členom Realitnej únie SR riadi sa Realitným kódexom © COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Maklér:

makler
Mgr. Gabriela Šprincová
+421 905 563 400

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.