Vyhľadávanie
V ponuke je 32 nehnuteľností.
Predaj novostavba 3-izbového rodinného domu v Nových Zámkoch v blízkosti centra na Holubyho ulici.
Cena:
209 900,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nové Zámky
Obec: Nové Zámky
Ulica: Holubyho
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 72 m2
Plocha pozemku: 346 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: GS1091
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Danube Reality, ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom - neobývaná novostavba v Nových Zámkoch v okrajovej, tichej štvrti mesta, cca 5 min autom od centra. Novostavba pozostáva z dvoch samostatných celkov. Murovaný dom /80 m2/ + izolovaná drevostavba s krytým státím pre mestské vozidlo /25 m2/. Všetko je nové a nepoužívané.

Dom je prednostne určený pre dve dospelé osoby – rodičov s odrastenými deťmi, ktorí sú ešte pracovne činní a po práci si chcú dopriať už len oddych v dome obklopenom zeleňou celý postavený z certifikovaného keramického systému Wienerberger Porotherm v stave, že nepotrebuje nekonečné rekonštrukcie, sanačné opravy a vylepšovania. Bol navrhnutý a postavený v minimalistickom štýle, podľa koncepcie domu známeho švédskeho nábytkárskeho gigantu. Dom tejto kategórie je charakteristický predovšetkým precíznosťou vyhotovenia a vysokým komfortom bývania, nízkymi režijnými nákladmi, funkčnosťou a efektívnym využitím disponibilného obytného priestoru. Jeho prednosti ocení klient v období kedy stúpajú ceny energií.

Pôvodne trojizbový dom bol realizovaný tak, že z tretej izby sa vytvorila pracovňa so samostatným vchodom cez malú terasu týmto riešením vznikla možnosť využívať tento priestor ako pracovňu, kanceláriu na podnikanie, ale aj ako malú krajčírsku dielňu, príp. kadernícky salón bez toho, aby sa narušilo súkromie ostatných členov domácnosti.
Miestnosť je aktuálne vyprataná a možno ju zariadiť tak, ako bola pôvodne navrhnutá, ako malú detskú izbu. Vzhľadom na priestor miestnosti (6,48 m2), bola do nej navrhnutá sklápacia posteľ JUST. Schodisko je možné zaskliť, tak sa vytvorí zimná záhrada a vymeniť pieskované sklá vo dverách za číre týmto riešením sa obytný priestor izby prepojí so zasklenou terasou. Zväčší sa tak priestor až na 9 m2 a izba tak získa osobitné a neopakovateľné čaro pre študenta alebo starého rodiča.

Dom je dispozične členený na hlavnú vstupnú predsieň, samostatnú kotolňu, kúpeľňu s vaňou a sprchovým kútom Ravak s porcelánovou vaničkou 80x100 cm s bezpečnostnými sklami, obývaciu izbu s kuchynskou časťou, komoru, samostatný záchod s WC misou Jika MIO s praktickou sedacou výškou 50 cm, chodbu, spálňu a pracovňu /potenciálnu menšiu tretiu izbu/.

Dom je prístupný zo štyroch strán - počas akejkoľvek renovácie domu nemusíte chodiť na susedov pozemok. Okná sú orientované na východ – juh – západ. Po celý deň je dom zaliaty slnkom. Strop je zhotovený z keramického stropného systému MIAKO, nie zo sadrokartónu. Toto riešenie umožňuje povalu aktívne využívať. Dom disponuje dvoma komínmi SCHIEDEL. V kotolni je komín s priemerom 140 mm – pre plynový kotol a v obývacej izbe je komín s priemerom 200 mm pre krbové kachle s výkonom 5 kW. Pod krbovými kachľami je mramorová podložka, ktorá účinne chráni dubové parkety. Oba komíny sú napojené na kanalizačný systém, čo umožní neskôr inštaláciu kondenzačného kotla.

Všetky okná a dvere sú drevené – pravidelne ošetrované ochranným konzervačným systémom na drevo - ADLER. Na všetkých oknách sú namontované sieťky proti hmyzu a vonkajšie hliníkové slnolamy, ktoré chránia drevené okná pred priamym slnkom a dažďom, v lete tak zabezpečia príjemný chlad v dome a zároveň umožňujú diskrétny výhľad na ulicu. Okná na obytných miestnostiach sú vyhotovené s vnútorným dreveným obložením ostenia s rámom.

V obytných miestnostiach sú podlahy z veľkoformátových dubových parkiet hrúbky 16 mm. Parkety sú morené a olejované. V ostatných miestnostiach sú podlahy z gressovej dlažby.
Dom má vlastný GSM alarm a je tiež zabezpečený vonkajším bezpečnostným kamerovým systémom so záznamom.

Drevodom má samostatný vchod a nachádza sa vedľa domu, ako samostatný celok s plochou 25 m2. Drevodom je izolovaný proti zemnej vlhkosti, má sendvičové steny a po zateplení stropu majiteľ získa ďalší využiteľný obytný priestor. Strecha drevodomu je orientovaná tak, že po umiestnení fotovoltaických panelov na tieto celodenne svieti slnko a možno takto zriadiť ostrovný systém a celý drevodom zásobovať eletrickou energiou. Sú tam zriadené prípojky na nabíjanie elektromobilu, kolobežky alebo bicykla.

Na pozemku je šachta s vlastnou vŕtanou studňou a čerpadlom na polievanie záhrady. Zo šachty je zavedené potrubie do domu určené na splachovanie WC . Na dvore sú tiež predpripravené kanalizačné rozvody pre vonkajšiu záhradnú sprchu, vonkajšiu vírivku, okrasné jazierko a záhradné umývadlo /spolu 4 ks kanalizačných vpustí/.

Okolo domu sú vybudované chodníky zo zámkovej dlažby na makadamovom lôžku a pergola s posedením. Dvor je rozčlenený na úžitkovú zeleninovú záhradu, okrasnú časť so zeleňou, stromami a akupresným kamenným kobercom a tiež samostatnú časť pre psa s výbehom. Psík tak nemusí byť počas návštevy uviazaný.

Kovový plot ošetrený žiarovým zinkovaním + vrchný náter RAL. Vchod na pozemok z ulice je realizovaný dvoma bránkami a posuvnou bránou na DO /CAME/. Na ulici pred domom sú dve parkovacie miesta, tretie parkovacie miesto je vo dvore za bránou pred krytým státím záhradného domčeka.

Dom bol navrhnutý a je postavený tak, že sa myslelo na všetky praktické detaily bývania. Od chodníkov až po vešanie bielizne obklopený množstvom zelene.

Dom sa predáva zariadený /fotodokumentácia/ a je kúpou voľný bez tiarch.

Zastavaná plocha 71,32 m2
Úžitková plocha 56,17 m2
Zadný vchod 6,48 m2
WC 1,34 m2
Izba 10,82 m2
Komora 1,58 m2
Kotolňa 2,36 m2
Hlavný vchod 3,12 m2
Kúpeľňa 5,16 m2
Zadné schodisko 3,48 m2
Hlavné schodisko 5,39 m2
Kuchyňa + jedáleň 20,49 m2
Zast. plocha + schodiska 80,2 m2
Domček 13,6 m2
Prístrešok 9,48 m2

ZASTAVANÁ PLOCHA DOM + DOMČEK 105 m2

CENA: 209 900 €
Kontakt: +421 905 563 400
sprincova-ZVNC-danubereality.sk

PROVÍZIA PRE RK 3% Z CENY NEHNUTEĽNOSTI, KTORÁ ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, ZMLUVY AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY (podľa sadzobníka advokáta).

“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk

© COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie
Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Maklér:

makler
Mgr. Gabriela Šprincová
+421 905 563 400

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.