Vyhľadávanie
V ponuke je 42 nehnuteľností.
Predaj architektonicky výnimočnú nehnuteľnosť v Horskom parku, na ulici Havlíčkova v tesnej blízkosti kostola na Kalvárií a Slavína, Bratislava.
Cena:
2 750 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Havlíčkova
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 336 m2
Plocha pozemku: 780 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: GS1046
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka architektonicky výnimočnú nehnuteľnosť rezidenčnej vily situovanú v najlukratívnejšej časti Bratislavy v Horskom parku, na ulici Havlíčkova v tesnej blízkosti kostola na Kalvárií a Slavína.

Lokalita: Havlíčkova 38, Bratislava- Staré mesto
Celková rozloha pozemku: 780 m²
Zastavaná plocha: 168 m²
Záhrada: 612 m²

Poloha Rezidenčnej Vily je fasádou situovaná na juhozápad-smer Horský park. Dostupnosť z ulice predurčuje pohodlné a rýchle spojenie s
-centrom Bratislavy autom ( 7 min.)
-vlaková stanica ( 5 min.)
-nemocnica Kramáre ( 5 min.)
-diaľničný obchvat smer Česká republika, Rakúsko, Maďarsko ( 4min.)
-mestská hromadná doprava premáva priamo na Havlíčkovej ulici formou minibus

Táto jedinečná lokalita je určená pre ľudí, ktorí vyhľadávajú pokojné prostredie v tesnom kontakte s prírodou, no zároveň chcú byť v centre benefitov mestského života v Bratislave s pohodlnou dostupnosťou.

Vila bola postavená v roku 1927. V roku 2011 prešla celkovou rekonštrukciou, pri ktorej boli zachované pôvodné črty stavby a využili sa unikátne a kvalitné materiály.

Celková rekonštrukcia zahŕňala:
-modernizácie a obnovy inžinierskych sietí (rozvody vody, kanalizácia, ÚK, plyn a elektroinštalácia)
-výmenu okien a dverí
-zateplenie a obnovu fasádneho obkladu
-výmenu strešnej krytiny a zobytnenie podkrovia
-prístavbu troj-garáže a parkoviska
-prístavbu hlavnej vstupnej časti z ul. Schillerova
-zväčšenie terasových plôch
-obnovu oplotenia pozemku a zmenu jeho nivelity
-terénne úpravy, výsadbu zelene a stromov
Samozrejmosťou vily sú veľkorysé priestory dennej i nočnej zóny, dostatok úložných priestorov, priestranné kúpeľne, zadná terasa vhodná na letné grilovanie, veľká nadzemná terasa a balkón s výhľadom do okolia.

Rezidenčná vila s výmerou pozemku 780 m2 sa rozprestiera okrem suterénu na troch podlažiach prepojených schodiskom. Spoločensko-relaxačná časť je situovaná na vstupnom - prízemnom podlaží. Z uvítacej haly sa prechádza cez chodby až do obývacej zóny na ktorú nadväzuje priestranná jedáleň. Z miestnosti je priamy výstup na veľkú terasu s rozmermi 8x10m2 tvoriacu strechu garáží zapistených do terénu. Kuchynskú zónu tvorí samostatný priestor kuchyne, ktorý je vybavený spotrebičmi pre plnohodnotné varenie.

Na druhom podlaží sa nachádzajú miestnosti využiteľné, ako spálňa s en-suite kúpeľňou s wc, detská izba a hosťovská spálňa ku ktorým prináleží ďalšia kúpeľna s wc.
Podkrovnú miestnosť tvorí veľký mono-priestor s rozmermi cca 95m2, ktorý disponuje samostatnou kúpeľňou s WC. Priestor je presvetlený 6 veľkoformátovými oknami Velux a je klimatizovaný.

(Polo) suterén vily je s ňou prepojený schodiskom a disponuje priamym vstupom do garáží. Je presvetlený oknami a môže byť využitý na rôzne účely. Samozrejmosťou sú skladové priestory a kompletné technické zázemie vily.
Parkovanie je zabezpečené 2-3 garážovými státiami v garáži vo vnútri vily (so vstupom suchou nohou do domu) a taktiež aj vonkajším parkovaním pre 4-5 áut.

Interiér vily je nezariadený.

Exteriér vily je starostlivo upravený, o pravidelnú údržbu trávnika sa stará špecializovaná firma. Kombinácia listnatých- ihličnatých stromov a kamenného oplotenia vytvára prostredie, ktoré zabezpečuje maximálne súkromie.

Vila je určená pre náročného klienta. Doteraz slúžila, ako rezidencia zahraničných diplomatických misii a zastúpení.

Cena 2 750 000 € vrátane odmeny realitnej kancelárie

Kontakt: + 421 905 563 400
E-mail: sprincova-ZVNC-danubereality.sk


“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk

© COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie
Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Maklér:

makler
Mgr. Gabriela Šprincová
+421 905 563 400

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.