Vyhľadávanie
V ponuke je 46 nehnuteľností.
Predaj Vila - Barilka - novostavba rodinný dom, Jeséniova ul., Bratislava – Koliba.
Cena:
dohodou
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Jeséniova
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 260 m2
Plocha pozemku: 421 m2
Energ. certifikát: A
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: GS910
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom - Vila - Barilka, Jeséniova ul., Bratislava – Koliba.
Ukončenie – 4Q/2022
Stav pre predaj – holodom
Zastavaná plocha domu – 117 m2
Úžitková plocha domu –260 m2
Pozemok – 421 m2
Popis: poschodový rodinný dom postavený na rovinatom pozemku, na ktorom sú všetky inžinierske siete, na ktoré je dom napojený. Jedná sa o siete: verejný vodovod, verejná kanalizácia, elektrická sieť, optický kábel na internet a televíziu. Do domu je prístup z asfaltovej komunikácie pred domom. Na pozemku sú vybudované parkovacie miesta 2 garážové, 1 vonkajšie s možnosťou rozšírenia ďalších 2 miest. Dom disponuje dvomi nadzemnými podlažiami a strešnou terasou s nádherným výhľadom na Bratislavu. Stavebnými materiálmi a technologickým vybavením, spĺňa vysoký štandard dnešných požiadaviek na moderné bývanie. Zelené plochy záhrady a priestranná terasa s prekrytím poskytujú maximálnu možnosť relaxu v lokalite s vynikajúcou infraštruktúrou a blízkosťou tak do centra ako aj do lesa, ktorý poskytuje vysoké možnosti športového a relaxačného využitia.
Dispozícia domu, ktorý disponuje 5 izbami:
Prízemie: vstupná chodba, technologická miestnosť, kuchyňa, komora, obývacia izba prepojená s jedálenskou častou, sklad, izba alt. office kancelária, WC.
1NP: chodba, spálňa, šatník, kúpeľňa/sprcha/WC, práčovňa, izba, izba, kúpeľňa/vaňa/sprcha/WC + samostatné WC.
2NP: chodba, strešná terasa s nádherným výhľadom.

Dom je postavený na betónových základových pásoch ako izolácia proti vlhkosti, hlavné nosné murivá ako aj priečky sú z keramickej tehly POROTHERM obvodové murivo hr. 30 cm, priečky hr. 15 cm. Strop nad 1NP je železobetónová doska, strop nad 2NP je železobetónová doska. Výplne exteriérových otvorov vysoko-kvalitné hliníkové okná, ktoré sú široko formátové, trojsklo, farba - antracit. Na oknách sú exteriérové žalúzie, farba antracit automatické ovládanie.
Kúrenie/chladenie zabezpečené tepelným čerpadlom Daikin, klimatizácia Daikin, Rekuperácia. Súčasťou holodomu sú elektrické rozvody ukončené zásuvkami, vypínačmi NIKO, rozvody internetu v každej izbe, rozvody televízie, rozvody + zariadenia poplašného systému + monitoring, predpríprava pod omietkou externých rozvodov pre vonkajšie kamery, predpríprava domového vrátnika s vývodom pre kameru. Bezpečnostné vchodové dvere farba antracit.
Omietky sadrové, podlahy - podlahové kúrenie, bezdrôtová zónová regulácia miestností.
Príprava rozvodov pre klimatizáciu.
Exteriér – záhrada: vonkajšia terasa, závlaha Hunter, zvody dažďovej kanalizácie vo fasáde, zaústené do zbernej nádoby /využiteľnosť na závlahu/, okolo celého domu drenáž základov, vodomerná šachta, kanalizačná šachta, dlažba na terase vo vchode. Osvetlenie vonkajších plôch, garážová brána Hormann, posuvná brána Hormann. Zateplenie fasády minerálnou vlnou hr.220 mm, omietka BAUMIT 2 mm. Povrchová úprava Baumit 2 mm, farba ako dom v kombinácii svetlá. Energetický certifikát A.
Priestranná podlahová plocha rodinného domu vytvára ideálne bývanie na Kolibe pre rodinu s deťmi. Vhodné ako investičná príležitosť pre investora, ktorý chce zhodnotiť svoje peniaze. Benefitom tejto lokality je nielen ozajstné súkromie v tesnom kontakte s prírodou, ale aj mestský život, kompletná občianska vybavenosť. Výnimočná lokalita napĺňa očakávania komfortu, luxusu a súkromia.

Cena zariadenia interiéru do štandardu bez kuchynskej linky, prípadne dokončenie domu na základe požiadaviek klienta.

Cena: bližšie informácie v realitnej kancelárií

Kontakt: + 421 905 563 400
E-mail: sprincova-ZVNC-danubereality.sk

VRÁTANE ODMENY RK, KTORÁ ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, ZMLUVY AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY (podľa sadzobníka advokáta).

Maklér:

makler
Mgr. Gabriela Šprincová
+421 905 563 400

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.