Vyhľadávanie
V ponuke je 43 nehnuteľností.
Prenájom nadštandardného komerčného priestoru 145 m2, Bratislava-Petržalka, Osuského ul.
Cena:
2 300,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava V
Obec: Bratislava-Petržalka
Ulica: Osuského
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 145 m2
ID inzerátu: GS894
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka na prenájom lukratívny nebytový, administratívny/obchodný priestor /loft/ s výkladom na prízemí bytového domu r na Osuského ulici o rozlohe 145 m2 prístup z ulice. Nebytový priestor nachádzajúci sa v bytovom dome s výbornou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou ( reštaurácie, banky, školy, pošta, potraviny). Nebytový priestor má samostatné merače energií, disponuje kompletne vybavenou kuchyňou, hlavný vchod z terasy oproti plánovanej električkovej trasy, spoločenská miestnosť, na poschodí ďalšia spoločenská miestnosť, sociálne zariadenia, sprchový kút a murovaná pivničná kobka s vlastným uzamykateľným vstupom 8 m2, pódium. Celý priestor je vybavený hliníkovými výkladmi izotermické sklá s reflexnou fóliou, elektrickej podlahové kúrenie, vstupnými dverami /možnosť 3 vchodov s využitím vonkajšieho sedenia, vzduchotechnikou, internetovým pripojením, dataprojektor s možnosťou 3 módov/výstupov, prezentácie, Bluetooth prepojenie, Magio, strop odhlučnený 3 steny prispôsobené na kreslenie a magnetovým povrchom, priestor dostatočne presvetlený prirodzeným denným svetlom. Široké spektrum využitia priestoru na školenia /k dispozícii 7 školiacich stolov a 16 stoličiek/, Joga, resp. fitnes, ateriér, aj byt, tematické využitie /kapacita 70 ľudí/, škôlka, obchod a pod. Priestor zabezpečený kamerovým systémom a alarmom prístupný 24/7. K dispozícii ihneď. Parkovanie v okolí bytového domu.

Cena prenájmu: 2 300 Eur mesačne + energie (elektrina a telekom) 350 Eur mesačne, kaucia 2-mesačný nájom, provízia RK 1-mesačný nájom.

Kontakt: +421 905 563 400
E-mail: sprincova-ZVNC-danubereality.sk

“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk


Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., je členom Realitnej únie SR riadi sa Realitným kódexom © COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Maklér:

makler
Mgr. Gabriela Šprincová
+421 905 563 400

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.