Vyhľadávanie
V ponuke je 44 nehnuteľností.
Predaj zubná ambulancia v centre Bratislavy, na Mýtnej ulici, Bratislava – Staré Mesto.
Cena:
dohodou
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Mýtna
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 300 m2
ID inzerátu: GS862
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná spoločnosť DANUBE Reality ponúka na predaj viacúčelové priestory-byty so samostatnými vstupmi určenými na podnikanie zubná ambulancia v centre Bratislavy, na Mýtnej ulici, Bratislava – Staré Mesto.

PREDMET PONUKY
5 kompletne zariadených miestností /písací stôl, vyšetrovacie lôžko, skrinky, poličky, vešiaková zostava, sedenie pre návštevy. V jednej miestnosti je naviac kuchynská linka s drezom a v druhej miestnosti je umývadlo.
Aktuálne využitie – ordinácie zubného lekára so samostatnými vstupmi z čakárne . Príslušenstvom je čakáreň, toalety pre pacientov a toalety pre personál.
Priestory sú situované na 3 NP budovy v centre Bratislavy.
Aktuálne možnosť postúpenia až 600 klientov.
K dispozícii ihneď.

LOKALITA
Priestory sa nachádzajú na Mýtne ulici, Bratislava Staré Mesto, priamo oproti električkovej zástavke. K danému priestoru prináleží aj možnosť parkovacích státi priamo v objekte.V okolí sa nachádza niekoľko parkovacích miest spoplatnených Hl. mestom BA a niekoľko súkromných parkovísk.

Bližšie info v realitnej kancelárií
Kontakt: +421 905 563 400
E-mail: sprincova-ZVNC-danubereality.sk

PROVÍZIA PRE RK 2% Z CENY NEHNUTEĽNOSTI, KTORÁ ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, ZMLUVY AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY (podľa sadzobníka advokáta).

“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., je členom Realitnej únie SR riadi sa Realitným kódexom © COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Maklér:

makler
Mgr. Gabriela Šprincová
+421 905 563 400

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.