Vyhľadávanie
V ponuke je 43 nehnuteľností.
AMBULANCIE S KOMPLETNÝM VYBAVENÍM, Bratislava Staré Mesto
Cena:
1 450,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Špitálska
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 87 m2
ID inzerátu: 33
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná spoločnosť Danube Reality ponúka viacúčelové priestory so samostatnými vstupmi určenými na podnikanie v centre Bratislavy, na Špitálskej ulici č.45, Bratislava – Staré Mesto.

PREDMET PONUKY
2 kompletne zariadené miestnosti / písací stôl, vyšetrovacie lôžko, skrinky, poličky, vešiaková zostava, sedenie pre návštevy / prepojené spojovacími dvermi. V jednej miestnosti je naviac kuchynská linka s drezom a v druhej miestnosti je umývadlo.
Aktuálne využitie – dve ordinácie detského lekára / 55 m2 /so samostatnými vstupmi z čakárne . Príslušenstvom je čakáreň, toalety pre pacientov a toalety pre personál.
Priestory sú situované na 1 NP budovy v centre Bratislavy, priamo oproti budove Dva levy na Špitálskej ulici.
Priestory sú k dispozícii od 1.5.2022

LOKALITA
Priestory sa nachádzajú na Špitálskej ulici č.45, Bratislava Staré Mesto, priamo oproti električkovej zástavke. V okolí sa nachádza niekoľko parkovacích miest spoplatnených Hl. mestom BA a niekoľko súkromných parkovísk.

ODPORUČENIE MAKLÉRA
V priestore je momentálne zriadená ordinácia detského lekára. Zariadenie je súčasťou nájmu, avšak ak by bolo potrebné, je možné priestory kompletne vyprázdniť.

Viacúčelový priestor je vhodný pre podnikateľské aktivity v oblasti fyzického a duševného zdravia / psychológ, logopéd, joga, rehabilitácia a pod. /, pričom každá z miestností je využiteľná aj zvlášť / uzamykateľné spojovacie dvere /. Obidva priestory môžu slúžiť nielen ako ordinácia, ale aj ako sídlo firmy so školiacim, prezentačným, resp. relaxačným priestorom.

CENA
-Nájomné za 2 ordinácie (55 m2) a čakárne so sociálnymi zariadeniami (32 m2) : 1.450,- Eur mesačne, v cene nie sú zahrnuté náklady na energie (elektrina, voda, vykurovanie) a internet.
-Zálohová platba za energie je 150,- Eur. Výška môže byť upravená na základe účelu využitia priestorov.
-Vratná kaucia za zariadenie je vo výške jednomesačného nájmu.
Výška nájmu môže byť aj predmetom dohody.
V prípade záujmu o obhliadku priestorov kontakujte: Silvia Tvarožková +421910880998, info-ZVNC-danubereality.sk

“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., je členom Realitnej únie SR riadi sa Realitným kódexom © COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM.

Maklér:

makler
Silvia Tvarožková
+421 910 880 998

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.