Vyhľadávanie
V ponuke je 52 nehnuteľností.
Exkluzívne na predaj moderný 2 izbový byt, Šalviova ulica, Bratislava-Ružinov.
Cena:
1,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Šalviová
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 48 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 2
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: GS826
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt, ktorý sa nachádza v atraktívnej lokalite, má jedinečný dizajn a pre svojich budúcich majiteľov je pripravený na nasťahovanie. Byt je kompletne novo zrekonštruovaný a zariadený vstavaným nábytkom na mieru spolu so spotrebičmi.

LOKALITA

Byt sa nachádza v obytnom dome na Šalviovej ulici v Mestskej časti Bratislava – Ružinov, ktorá poskytuje moderné a kvalitné bývanie s dobrou dostupnosťou a kompletnú občiansku vybavenosť. V pešej dostupnosti sa nachádza obchodné centrum RETRO s komplexom služieb, verejné športovisko a detské ihrisko.

DISPOZÍCIA

Cieľom rekonštrukcie bolo vytvoriť funkčný 2-izbový byt o výmere 48m2 so súčasným a praktickým interiérom. Denná, pravá časť bytu, je tvorená otvorenou obývacou izbou so vstupom na balkón, spojenou s kuchyňou a jedálňou. Nočná, ľavá časť bytu, sa skladá zo vstupnej chodby, samostatného WC a spálne so vstupom na balkón. Súčasťou spálne je aj nadčasová kúpeľňa, ktorá v nočnej časti bytu vytvára pocit intimity a súkromia.

V byte je použitá kombinácia zrenovovaných existujúcich povrchov s novými materiálmi vytvárajúcimi celkový súčasný vzhľad. Pôvodné nadčasové drevené parkety v obývacej časti sú zrenovované, zatiaľ čo vo zvyšku bytu je použitá homogénna vinylová podlaha v pastelovej zelenej farbe. Odhalené betónové povrchy sú doplnené jednoducho bielou farbou čo dodáva priestoru minimalistický nádych. Farebnosť priestoru je doplnená nábytkom jednoduchých tvarov v sivých a béžových farbách. Vďaka dômyselnému rozmiestneniu ponúka dostatok úložného priestoru. Vstavaný stolársky nábytok priestor nerozdeľuje, ale vizuálne harmonizuje so zvyškom bytu.

V rámci bytového domu sa byt nachádza na druhom nadzemnom podlaží s južnou orientáciou čo dodáva priestoru dostatok presvetlenosti.

Cena: dohodou /bližšie informácie Vám radi poskytneme v RK/

Kontakt: +421 905 563 400
E-mail: sprincova-ZVNC-danubereality.sk


“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., je členom Realitnej únie SR riadi sa Realitným kódexom © COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Maklér:

makler
Mgr. Gabriela Šprincová
+421 905 563 400

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.