Vyhľadávanie
V ponuke je 52 nehnuteľností.
Predaj moderný kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt, Šalviova ulica, Bratislava-Ružinov.
Cena:
194 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Šalviová
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 48 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 9
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: GS825
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt, ktorý sa nachádza v atraktívnej lokalite, má jedinečný dizajn a pre svojich budúcich majiteľov je pripravený na nasťahovanie. Byt je kompletne novo zrekonštruovaný a zariadený vstavaným nábytkom na mieru spolu so spotrebičmi. Vstavaný nábytok vytvára opticky jednotnú líniu bytu a ponúka praktický úložný priestor, ktorý charakterizuje prívetivá mierka a osobitný dizajn. Dômyselným dispozičným riešením, jemnými farbami a dizajnovými prvkami bol vytvorený ďalší jedinečný priestor pre inšpiratívne bývanie.

LOKALITA

Byt sa nachádza v obytnom dome na Šalviovej ulici v Mestskej časti Bratislava – Ružinov, ktorá poskytuje moderné a kvalitné bývanie s dobrou dostupnosťou a kompletnú občiansku vybavenosť. V pešej dostupnosti sa nachádza obchodné centrum RETRO s komplexom služieb, verejné športovisko a detské ihrisko.

DISPOZÍCIA

2 izbový byt s výmerou 47,47m2 bol stavebnými úpravami prispôsobený súčasným potrebám. Pôvodné plné steny a dvere boli nahradené transparentnými prvkami a otvoreniami, ktoré presvetľujú pôvodne tmavé kúty a vytvárajú priehľady naprieč celým priestorom. Vďaka južnej orientácii ponúka presvetlený priestor, pôsobí teplým dojmom a jeho situovanie na najvyššom poschodí umožňuje príjemné výhľady na okolitý Ružinov.

Členitosť dispozície ustúpila jednoduchosti a vzdušnosti. Byt pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne, kúpeľne, spálne a obývacej izby. V pôvodnej dlhej a členitej hale je vytvorený veľkorysý úložný priestor, ktorý prechádza jednotlivými miestnosťami vstupu a obývacej izby. Kuchyňu vystriedala spálňa, ktorá je teraz prístupná z obývacej izby alebo kúpeľne. Zo spálne sa vstupuje na balkón. Drevenými sklenými konštrukciami a otvoreniami v hornej časti priečok je priestor kúpeľne vizuálne prepojený so zvyškom bytu. Otvorením kúpeľne sa priestor bytu zväčšil a presvetlil. Pôvodné drevené parkety. Zvyšok je v neutrálnej bielej s jemnými farebnými akcentmi.

Cena: 194 900 Eur vrátane odmeny realitnej kancelárie /bližšie informácie Vám radi poskytneme v RK/

Kontakt: +421 905 563 400
E-mail: sprincova-ZVNC-danubereality.sk


“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., je členom Realitnej únie SR riadi sa Realitným kódexom © COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Maklér:

makler
Mgr. Gabriela Šprincová
+421 905 563 400

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.