Predaj chaty v pôvodnom stave v Modre-Harmónii, okres Pezinok.
Vyhľadávanie
V ponuke je 47 nehnuteľností.
Predaj chaty v pôvodnom stave v Modre-Harmónii, okres Pezinok.
Cena:
125 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Modra
Ulica: Harmónia
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 66 m2
Plocha pozemku: 66 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: JC484
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

DANUBE Reality, s.r.o., ponúka na predaj rekreačnú chatu v Modre - Harmónii. Chata sa nachádza na konci zástavby v lokalite, kde okolité nehnuteľnosti sú zmenené na trvalo obývané domy.
Chata bola postavená koncom 60-tych rokov, je postavená v miernom svahu, orientácia na juh. Má jedno obytné poschodie, veľkú spoločenskú miestnosť s krbom, dve malé spálne, komoru, kúpeľňu s WC a priestrannú zastrešenú terasu. Pod chatou sa nachádza garáž a sklad. Chata je v pôvodnom stave, okrem strechy, ktorá bola opravená pred 3 rokmi a okapov, opravených pred 4 rokmi. Materiál kameň/tehla, múry sú zdravé bez vlhnutia, je vyprataná a pripravená na rekonštrukciu pre budúceho majiteľa. V chate je zavedená elektrina, voda, odpad je riešený žumpou, kúrenie je možné v krbe alebo kachliach.
Pozemok pod chatou je vo vlastníctve majiteľa. Priľahlý pozemok je lesného charakteru so vzrastlými stromami. Okolitý pozemok je možné si prenajať dlhodobo od mesta Modra za symbolickú cenu.
Potenciál chaty je v jej polohe, po prestavbe je chata vhodná nielen na rekreáciu, ale aj na celoročné bývanie.
Okolie je známym rekreačným územím v lone krásnej prírody Malých Karpát, zároveň s výbornou dostupnosťou aj do hlavného mesta (29 km).

Cena 125 000 €

Kontakt:
Jana Cedulová
0948230987
cedulova-ZVNC-danubereality.sk

PROVÍZIA PRE RK V CENE NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY (podľa sadzobníka advokáta).

“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., je členom Realitnej únie SR riadi sa Realitným kódexom © COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Maklér:

makler
Jana Cedulová
+421 948 230 987

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.