Vyhľadávanie
V ponuke je 44 nehnuteľností.
Predaj dvojpodlažný dom v LUKRATÍVNEJ lokalite Bratislava I - Staré Mesto, Révova ulica.
Cena:
1 150 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Révová
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 8
Podlahová plocha: 575 m2
Plocha pozemku: 1000 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: áno
Loggia: áno
Terasa: áno
ID inzerátu: GS773
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka exkluzívne na predaj trojpodlažný rodinný dom postavený v 80 rokoch v LUKRATÍVNEJ lokalite Bratislava I - Staré Mesto, Révova ulica.
Výmera interiéru:
1NP - 2 izbový byt 75 m2, skladové priestory, dvojgaráž
2PP - 150 m² 4 izbový byt 150 m2 a terasa 50 m2
3NP - 150 m² 4 izbový byt 150 m2 a 3 balkóny
Spolu = 497 m²
Výmera pozemku: 825 m²
Dom má tri podlažia jedno podlažie o výmere 150 m² dve garáže s možnosťou parkovania pred domom momentálne celkovo pre 6 áut. Celkovo dom disponuje 3 kúpeľňami, 3x WC, 3x kuchyňa na jednom poschodí 4 izby, jedáleň, 2x detská izba, spálňa 16 m², obývacia izba 25 m² + kuchyňa.
Stav domu: dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou,vymenená strecha, každá bytová jednotka má vlastný plynový kotol a samostatný merač. Dom je napojený na mestský vodovod kanalizáciu elektrinu a plyn. Dlhodobo prenajatý v udržiavanom ale pôvodnom stave. Momentálne dom pozostáva z troch nezávislých bytových jednotiek a 2 garáží. Lokalita: atraktívna lokalita v tichom prostredí Starého mesta, v blízkosti Bratislavského hradu, Horského parku, Slavín. Vynikajúca dostupnosť na všetky smery, v pešej dostupnosti samotné centrum. V blízkosti sú obchody, školy, škôlky, služby, mestská hromadná doprava. Uvedený dom je vhodný ako výhodná investičná príležitosť v Bratislave Starom meste krásny výhľad s veľkou záhradou. Poloha rodinného domu zaručuje spojenie dvoch benefitov a to pokojného rodinného bývania a blízkosti chránenej oblasti lesoparku Horský park v Bratislave.

Cena: 1 150 000 € zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Kontakt: + 421 905 563 400
E-mail: sprincova-ZVNC-danubereality.sk


“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk

Realitná kancelária Danube Reality, s.r.o., je členom Realitnej únie SR riadi sa Realitným kódexom © COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Maklér:

makler
Mgr. Gabriela Šprincová
+421 905 563 400

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.