Vyhľadávanie
V ponuke je 42 nehnuteľností.
Predaj lukratívne stavebné pozemky na hranici golfového areálu Veľká Lomnica.
Cena:
200,00 €/m2
Kraj: Prešovský kraj
Okres: Kežmarok
Obec: Veľká Lomnica
Ulica: Veľká Lomnica
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 1000 m2
Vodovod: na pozemku
Umiestnenie Elektriny: na pozemku
Umiestnenie Plynu: na pozemku
Umiestnenie kanalizácie: na pozemku
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: GS751
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka na predaj lukratívne stavebné pozemky na hranici golfového areálu Veľká Lomnica. Nachádzajú sa v krásnom prírodnom prostredí pod Vysokými Tatrami. Pozemky sú rovinaté, s dobrým prístupom. Výmera od 10 do 17 á, zavedené všetky IS (voda, elektrina, plyn, kanalizácia), asfaltová prístupová cesta. V zmysle schváleného územného plánu sú pozemky určené na bývanie.
Lokalita je výnimočná svojou ideálnou polohou. Okrem príjemného a tichého miesta na bývanie, či rekreáciu s jedinečným výhľadom na Tatry, je veľkou výhodou celoročne dobrá dostupnosť autom, či železnicou. Neďaleko začína Tatranský národný park, v blízkosti je vyše 160 km cyklotrás, v zime bežecké trate, obľúbené termálne kúpaliská Aquacity Poprad a Vrbov. Samozrejme je k dispozícii najväčší golfový rezort na Slovensku - Black Stork Veľká Lomnica. Na južnej strane golfového ihriska je geotermálny vrt s teplotou 61,8°C, ktorý bude v blízkej budúcnosti využitý v termálnych kúpeľoch (stavba zahájená 2019). Lokalita je vzdialená len 14 km od letiska Poprad, 40 km od hraníc s Poľskom a 7 km od lyžiarskych svahov a turistických chodníkov v Tatranskej Lomnici.
Majitelia jednotlivých pozemkov si môžu realizovať architektonické riešenie domov podľa vlastných požiadaviek. V prípade záujmu zabezpečíme výstavbu domu na kľúč. Následne je možnosť zabezpečiť servis upratovania, záhradníckych služieb, údržby cesty počas zimných mesiacov, prípadne ochranu objektu kamerovým systémom podľa požiadaviek klienta. Vlastníci pozemkov získajú zľavy na vstup do golfového areálu, do wellness hotelov v rámci areálu a ďalšie výhody.

Predajná cena pozemkov je od 200 €/m2. V cene je kompletný právny servis.
Kontakt a bližšie informácie:
+421 905 563 400
E-mail: sprincova-ZVNC-danubereality.sk


“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk

© 2019 Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené.
Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM.

Maklér:

makler
Mgr. Gabriela Šprincová
+421 905 563 400

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.