Vyhľadávanie
V ponuke je 44 nehnuteľností.
Predaj 2-izbový byt 53 m2 Na Piesku, v novom komplexe LILUM Bratislava-Ružinov,
Cena:
185 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Na Piesku
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 53 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 3
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: GS736
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka exkluzívne na predaj v novostavbe /2020/ 2-izbový byt 53 m2 na ulici Na Piesku, v novom komplexe LILUM Bratislava-Ružinov, nachádzajúci sa na 3. p. bytového domu s výťahom pozostáva z dvoch (2) obytných miestností (izba a obývacia izba) a príslušenstva, ktorým je: chodba, kúpeľňa + WC a kuchyňa + jedáleň. K bytu patrí aj balkón s podlahovou plochou 4,50 m². Celková výmera podlahovej plochy bytu (bez plochy balkónu) je 48,50 m² + murovaná pivničná kobka. Predpríprava na klimatizáciu - 2ks v jedálni a v spálni + predpríprava na externé žalúzie, už iba osadiť, systém na oknách je pripravený v celom bytovom dome. Nízke mesačné náklady na bývanie cca 100 €. S vlastným krytým parkovacím státím vo dvore. Projekt LILUM vám ponúkne všetko, čo by ste od svojho vlastného bývania mohli čakať. Vďaka svojej dostupnosti do centra a na obchvat je táto lokalita vyhľadávanou rovnako ako výhodou zelene a rodinných domov v okolí a teda je vhodnou pre rodinný život.

Cena 185 000 € vrátane odmeny pre RK

Kontakt: + 421 905 563 400
E-mail: sprincova-ZVNC-danubereality.sk


KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, ZMLUVY AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY (podľa sadzobníka advokáta).

“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk

© COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie
Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Maklér:

makler
Mgr. Gabriela Šprincová
+421 905 563 400

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.