Vyhľadávanie
V ponuke je 53 nehnuteľností.
Predaj priestranný Rodinný dom – LÝRA, Achátová ul., Bratislava – Podunajské Biskupice
Cena:
365 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica: Achátova
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 153 m2
Plocha pozemku: 463 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: GS733
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka exkluzívne na predaj priestranný Rodinný dom – LÝRA, Achátová ul., Bratislava – Podunajské Biskupice.
Ukončenie – 11/2020
Stav pre predaj – holodom
Zastavaná plocha domu – 90 m2
Úžitková plocha domu – 153 m2 + prístrešok vchodu do domu a státia pre auto - 25 m2 Pozemok – 463 m2
Popis: poschodový rodinný dom postavený na rovinatom pozemku, čo má výhodu iba dvoch susedov. Na pozemku sú všetky inžinierske siete, na ktoré je napojený dom. Jedná sa o siete: verejný vodovod, verejná kanalizácia, elektrická sieť, plyn, opticky kábel na internet a televíziu. Do domu je prístup z asfaltovej komunikácie a pred domom. Vedľa domu na verejnej ceste sú vybudované parkovacie miesta pre návštevy okolitých domov. Oproti hlavnému vchodu do domu cez cestu je priestor pre zeleň, kde je zakázaná ďalšia výstavba a nežiadúci výhľad do domu. V blízkosti sa momentálne buduje nákupne stredisko LIDL /80 m/, ktoré robí protihlukovú bariéru od hlavnej cesty do Rovinky.
Dom má 5 izieb + šatník, resp. alt. office kancelária, predpríprava pre 3 x WC, 2x sprcha, 1x vaňa, technickú miestnosť, špajza, schody dvojramenné. Dom je postavený na betónových základových pásoch ako izolácia proti vlhkosti je použitá živičná protiradonova, hlavné nosné murivá ako aj priečky sú z tehlových tvárnic POROTHERM hr. 30 cm strop nad 1NP je železobetónová doska, strop nad 2NP je drevený so záklopom s atikou.
Povlaková strešná krytina FATRAFOL s doplnkami na odvetranie. Striekaná izolácia strechy hrúbky 30 – 35 cm a 5 cm EPS S100. Výplne exteriérových otvorov sú plastové okná hr. 82 mm VEKA Softline 82 MD, trojsklo, farba exteriér - antracit a interiér biela. Vchodové dvere bezpečnostné hliníkové hr. 75 mm, dizajn – SCHUCO 75 Si, PERITO - EDIT, farba antracit. Na oknách sú exteriérové žalúzie Z 90, farba antracit.
Omietky sadrové, podlahy - anhydrit liaté, strop nad 2NP – protipožiarný sadrokarton hr.15 mm, podlahové kúrenie s dvomi radiátormi, plynový kotol zn. VAILANT, možnosť doplnenia o bezdrôtovú zónovú reguláciu miestnosti /prívod 220V do skríň rozdeľovačov/.
Súčasťou holodomu sú elektrické rozvody ukončené zásuvkami, vypínačmi LEGRAND VALENA biela, rozvody internetu v každej izbe, rozvody televízie, rozvody + zariadenia poplašného systému / + monitoring 2NP samostatne/, predpríprava pod omietkou externých rozvodov pre vonkajšie kamery, predpríprava domového vrátnika s vývodom pre kameru.
Zvody dažďovej kanalizácie vo fasáde, zaústené do vsakovacej šachty, okolo celého domu drenáž základov, zaústene do vsakovacej šachty, vodomerná šachta, kanalizačná šachta, okapové chodníky, predpríprava pre pokládku dlažby na terasy 18 m2 + 3 m2. Zateplenie fasády EPS hr.180 mm, omietka BAUMIT 2 mm, odtieň – kombinácia svetlej šedej
a tmavošedej. Fasádny kameň umelý tmavošedý v miestach medzi oknami na 1NP. Komín pre kr. Vzduchotechnika – odvetranie soc. zariadení na strechu. Maľba stien a stropov- biela.
Predpríprava rozvodov pod omietkou pre klimatizáciu v izbách, rozvodov ústredného kúrenia pre terasu a 220V pod omietkou pre prípadné napojenie exteriérových markíz.
Prístrešok: betónová konštrukcia, krytina povlaková FATRAFOL, odvod vody do šachty trativodu, povrchová úprava Baumit 2 mm, farba ako dom v kombinácii svetlá a tmavošedá. Elektroinštalácia.

Cena 365 000 €

Kontakt: + 421 905 563 400
E-mail: sprincova-ZVNC-danubereality.sk


+PROVÍZIA PRE RK 3% Z CENY NEHNUTEĽNOSTI, KTORÁ ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, ZMLUVY AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY (podľa sadzobníka advokáta).

“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk

© COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie
Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Maklér:

makler
Mgr. Gabriela Šprincová
+421 905 563 400

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.