Vyhľadávanie
V ponuke je 44 nehnuteľností.
Predaj nový 1-izbový byt 40 m2, 1. poschodie s výhľadom do átria na Tomášikovej ulici KOLOSEO v Bratislave – Nové Mesto.
Cena:
150 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Tomášikova
Kategória: Byty
Druh: 1 izbový byt
 
Podlahová plocha: 40 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 1
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: GS723
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka exkluzívne na predaj priestranný 1-izbový byt 40 m2, 1. poschodie s výhľadom do átria na Tomášikovej ulici KOLOSEO v Bratislave – Nové Mesto. Byt je charakteristický mladistvým duchom a energickým skĺbením farebných kombinácií. Stavebné úpravy sú čisté a hladké, drsným kontrastom k nim je priznaný betónový strop v celom byte. Malometrážna plocha je riešená tak, aby sa priestor čo najviac otvoril novému obyvateľovi. Každá zóna je jemne špecifická, no zároveň harmonicky prepojená s celkom. Po vstupe do bytu sa ocitáme vo vstupnej chodbe, z ktorej sa dostávame do kúpeľne a tiež do dennej časti. Priamo z chodby je tiež vstup do uzavretého šatníka a úložného priestoru, ktorý vzniká pod spacím plató. Kuchyňa je opticky prepojená s dennou časťou. Denná časť je tvorená jedálňou a kuchyňou, ktorá je presvetlená prirodzeným svetlom. Spacie plató je vyvýšené a opticky predelené od obývacej izby s namieru robenenou drevenou konštrukciou. Byt poskytuje rôzne formy úložného priestoru, ktorý je vytvorený riešením nábytkových zostáv. V byte je použitá podlaha z homogénneho vinylu, okrem sprchy s terazzo dlažbou a obkladom. Nadštandardom bytu je riešenie stolárskych výrobkov, ktoré interiér funkčne a esteticky dotvárajú. Súčasťou ponuky je aj vybavenie kuchyne spotrebičmi a jedálenským stolom. Architektúra celého bytu a interiérové poňatie stavebných prvkov a vstavaného nábytku vytvára základ pre kreatívne dotvorenie interiéru doplnkami budúceho majiteľa. Internet v celom bytovom dome, možnosť UPC, video vrátnik, výhoda v bytovom dome vlastný kotol v celom areáli Kolosea čo znižuje náklady na výrobu tepla a teplej vody, tiež vlastná studňa, ktorá znižuje náklady na závlahu exteriéru. K bytu vedú dva osobné rýchlovýťahy a jeden nákladný výťah. Kompletná občianska vybavenosť - v bytovom komplexe je veľké átrium s detským ihriskom, malé potraviny a obchody. Hneď vedľa sa nachádza SLSP, Fresh Market, Yeme potraviny, Klientské centrum Okresného úradu, jazero Kuchajda, železničná stanica Nové Mesto, pošta, zastávky mhd. OD Polus a Kaufland pár minút pešo. Byt je vhodný ako investícia prenájom 500 Eur. Mesačné náklady 90 Eur.


Cena 150 000 € byt 13 000 € vonkajšie parkovisko za rampou
Fotoky na vyžiadanie v RK

Kontakt: + 421 905 563 400
E-mail: sprincova-ZVNC-danubereality.sk


+PROVÍZIA PRE RK 3% Z CENY NEHNUTEĽNOSTI, KTORÁ ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, ZMLUVY AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY (podľa sadzobníka advokáta).

“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk

© COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie
Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Maklér:

makler
Mgr. Gabriela Šprincová
+421 905 563 400

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.