Vyhľadávanie
V ponuke je 106 nehnuteľností.
Predaj 1 izbový byt na Tomášikovej ulici v mestskej časti Nové Mesto – Bratislava KOLOSEO.
Cena:
139 800,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Tomášikova
Kategória: Byty
Druh: 1 izbový byt
 
Podlahová plocha: 41 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 7
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
Druh parkovania: verejné parkovanie
ID inzerátu: GS605
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka na predaj 1 izbový byt 41 m2 vo vyhľadávanej lokalite na Tomášikovej ulici v mestskej časti Nové Mesto – Bratislava III - Bytový komplex KOLOSEO

POPIS:
Byt sa nachádza na 7/10. poschodí a je orientovaný na VZ s loggiou. Byt pre vhodný pre jednotlivca alebo pár, ktorému sa nechce z bytu vyhadzovať zbytočnosti. Byt sa predáva takmer nezariadený: chladnička, menší kuchynský kút, menšia šatníková skriňa a dve postele. V byte je plávajúca podlaha, vymaľovaný. Kúpeľňa vybaveniá vaňou a WC.
Vhodný aj ako investícia na prenajímanie.


Bytový komplex KOLOSEO v ktorom sa byt nachádza ponúka vďaka svojej polohe výborné mestské bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou v bezprostrednej pešej dostupnosti. Športové aktivity a relax máte hneď pri jazere Kuchajda, ktoré sa nachádza priamo pred bytovým komplexom. Súčasťou projektu je oddychová zóna (átrium) s množstvom zelene, lavičiek a hojdačiek pre deti.

KOLOSEO tvoria štyri samostatné budovy. Bytový dom je zabezpečený SBS službou a kamerovým systémom pred bránou a v spoločných priestoroch. K bytu vedú tri osobné rýchlovýťahy a jeden nákladný výťah. V okolí bytových domov vytvoril investor zelený park, súčasťou parku je detské ihrisko, miesto na oddych a relax, lavičky a reštaurácia a kaviareň. V blízkosti obytného komplexu, ako aj v ňom samotnom, je výborné občianske vybavenie, obchody, banky a prístup na MHD. Bývajte v parku na skok od centra mesta. Možnosti športu v okolí: Kuchajda.

Doplňujúce údaje:
Bezpečnostné dvere, 100 Eur nájomné, Orange internet optika, video vrátnik, výhoda vlastný bytový kotol v celom areáli Kolosea čo znižuje náklady na výrobu tepla a teplej vody, tiež vlastná studňa, ktorá znižuje tiež náklady na závlahu exteriéru.

Cena: 139 800,- Eur Vrátane provízie RK

Kontakt: +421 905 563 400
E-mail: sprincova-ZVNC-danubereality.sk


“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk

© 2019 Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené.
Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

Maklér:

makler
Mgr. Gabriela Šprincová
+421 905 563 400

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.