Vyhľadávanie
V ponuke je 46 nehnuteľností.
Prenájom 2-izbový byt v komplexe Koloseo, Bratislava-Nové Mesto, Tomášikova ulica.
Cena:
520,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Tomášikova
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 62 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 13
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: GS546
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária DANUBE Reality, s.r.o., ponúka exkluzívne na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt 62 m2 13/14. poschodí v bytovom komplexe Koloseo v Bratislave na Tomášikovej ulici. Kompletne vybavená kuchynská linka spojená s obývacou izbou, balkón, kúpeľňa s wc, bezpečnostné vchodové dvere.
Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2007, má veľký dvor s detským ihriskom, obrovským pieskoviskom, udržiavaným trávnikom, či výbehom pre psov. Vchod má nočnú vrátnicu, kamerový systém, vlastnú upratovaciu službu. Orientácia do tichého átria, internet v celom bytovom dome, možnosť UPC, video vrátnik, výhoda vlastný bytový kotol v celom areáli Kolosea čo znižuje náklady na výrobu tepla a teplej vody, tiež vlastná studňa, ktorá znižuje náklady na závlahu exteriéru.
K bytu vedú tri osobné rýchlovýťahy a jeden nákladný výťah. V okolí areál Kuchajda, Klientské centrum mesta, Freshmarket, neďaleko nákupné centrum Polus, potraviny Kaufland a Yeme. Kúsok od domu MHD na všetky smery, električka, či železničná stanica Nové Mesto. Voľný od ihneď.

Cena prenájmu: 520 €/mesiac + energie 100 €/mesiac vrátane garážového státia. Pri uzavretí zmluvy sa platí vratný depozit prenajímateľovi vo výške 1-mesačného nájmu + provízia realitnej kancelárii vo výške 1-mesačného nájmu.


Kontakt: +421 905 563 400
E-mail: sprincova-ZVNC-danubereality.sk

“Nehnuteľnosti v dobrých rukách”
www.danubereality.sk

© 2019 Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené.
Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM.

Maklér:

makler
Mgr. Gabriela Šprincová
+421 905 563 400

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.